TalCards

Kullanım Koşulları

Talcards ve içeriğini kullanımınız belirtilen kullanım şartlarını içermektedir:

Talcards, Vappion Innovation A.Ş.'nin bir ürünüdür. Beta sürümünün içeriği kurucular tarafından oluşturulmuştur. Sonraki sürümlerde kullanıcılar tarafından eklenecek içerik bir ön incelemeye tabi tutulacaktır. Ancak, tarafımıza başvurulmadığı müddetçe, yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Buna rağmen ön inceleme ile yayınlanacak içeriğin hukuka uygunluğu sağlanmaya özen gösterilecektir. Bu sebeple oluşturulan her içerik dikkatle değerlendirilecektir.

Talcards tarafından sunulan hizmetlerin ve içeriğin Vappion Innovation A.Ş'den yazılı izin alınmadığı müddetçe ticari amaçla kullanımı yasaktır.

Talcards, Vappion Innovation A.Ş'nin markası olup yazılı olarak belirtilmedikçe üçüncü kişiler tarafından kullanılamaz. Talcards bir derleme eser ürünüdür. Bu derleme esere (içerik) ve site kodlarına ilişkin tüm haklar(kopyalama, çoğaltma, işleme, yayma) Vappion Innovation A.Ş'ye aittir.

Talcards'daki içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Aksine, kullanıcılar tamamen gerçekdışı içerik üretebilirler. Talcards, bu neden ile oluşabilecek (dolaylı veya doğrudan) maddi ve/veya manevi herhangi bir hasardan sorumlu değildir.Siteye geri dön